Обяви за работа в Ямбол от bg-rabota.com

Обяви за работа

Търсим шивачки, редовна смяна

Обява за работа в Пловдив за "Производство", публикувана на 09.02.2017 , разгледана 1934 пъти

Поради разширяване на работния обем фирма "Пфаф Тирортопедитехник" ООД търси да назначи 2 (две) шивачки на пълен работен ден с постоянна заетост.

Изисквания към кандидатите за позицията на шивачка:
- Задължителен стаж като шивачка и опит в работа на права машина с троен транспорт, зиг-заг машина, приспособления (фунии)
- Сръчност, прецизност и качество на изпълнение
- Бързо адаптивни, безконфликтни и лоялни кандидати с желание за работа
- Спазване на дисциплина и чистота на работното място
- Умение за работа в екип

Основните задължения на позицията са:
- Извършва професионален шев на висококачествени продукти
- Изпълнява ежедневно плануваната норма

Ние предлагаме:
- 8 часов работен ден, 40 часова работна седмица
- Социален пакет осигуровки върху пълна работна заплата
- Постоянен трудов договор
- Добро и коректно заплащане
- Добри условия на труд (осветление, климатизирано отопление, съблекални, регламентирани почивки по време на работния ден)

Град: Пловдив

Телефон: 0888800408

Имейл: eliza_1977@mail.bg

Лице за контакти: Елица Тодорова