Обяви за работа в Ямбол от bg-rabota.com

Обяви за работа

Медицински персонал

Обява за работа за "Здравеопазване", публикувана на 07.11.2016 , разгледана 967 пъти

AР ДЖЕЙ ЕФ БЪЛГАРИЯ ЕООД е лицензирана агенция за подбор на персонал
Търсим за наш клиент медицински сестри за работа в домове за възрастни хора във Великобритания..

Изисквания към кандидатите:
- професионален опит поне 3 месеца като медицинска сестра
- призната квалификация на медицинска сестра или болногледач
- средно (B1) ниво на владеене на английски език
- възможност за продължителни командировки във Великобритания
- 2 препоръки от настоящ и бивш работодател, изготвени на фирмена бланка с лого, подпис и печат.

Отговорности:
- Работно време - 35/40 часа на седмица
- Да се помага на потребителите на услугите за личните им нужди, включително миене, къпане, обличане и физиологични нужди
- Да се помага за сервиране и почистване след сервиране на храни, закуски и напитки
- Незабавно да се откликва при позвъняване
- Незабавно да се докладва за всякакви инциденти или необясними наранявания на дежурната сестра
- Да се полагат грижи потребителите на услугите да са в приличен външен вид по всяко време
- Да се полагат грижи потребителите на услугите да имат всички необходими помощни средства, например - протези, слухови апарати, очила и т.н.и те да са удобни, почистени и в изправност
- Да се помага на потребителите на услугите при рехабилитационни дейности под ръководството и надзора на Мениджъра на Дома и обучения медицински персонал
- Да се помага в почистването на Дома, когато възникне необходимост, особено в зоните за хранене след хранене и да не допуска инфекции, а именно незабавно да почиства на разливания

Ние Ви предлагаме:
- Работни места за медицински сестри и дипломирани болногледачи в старчески домове
- Трудов договор за работа с включени всички законови данъци и осигуровки
- Отлично заплащане в зависимост от квалификацията на кандидата
- Работа на пълен работен ден, работно време - 35/40 часа на седмица
- Платен годишен отпуск

Предлаганите услуги са напълно безплатни за кандидатите!

Ако проявявате интерес, моля изпратете подробно CV и 2 препоръки на e-mail sofia@realjobfinder.eu.

С одобрените по документи кандидати ще се свържем по телефона за провеждане на предварително интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Данните, които ни предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

AР ДЖЕЙ ЕФ БЪЛГАРИЯ ЕООД е лицензирана агенция за подбор на персонал и осигуряване на временна заетост на специалисти за български и чуждестранни работодатели. Лицензи № 1477/валиден до 23.07.2017, № 1400, валиден до 31.01.2017г.; № 33/валиден 03.12.2017

Град: Всички

Телефон: 0895652795

Имейл: sofia@realjobfinder.eu

Лице за контакти: Албена Желева