Обяви за работа в Ямбол от bg-rabota.com

Обяви за работа

Финансов Мениджър

Обява за работа в Велико Търново за "Счетоводство/Одит", публикувана на 31.08.2016 , разгледана 675 пъти

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи пълна гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, компания с дългогодишна история и традиции в производствената сфера, търсим да назначим отговорен, комуникативен и организиран професионалист за позиция:

Отговорности:

• Управлява дейността на финансово-счетоводния отдел и паричните потоци в дружеството;
• Изготвя и утвърждава бюджети и следи за тяхното изпълнение;
• Подготвя финансови анализи, отчети, междинни и годишни прогнози;
• Осигурява правомерно разходване на средства от всички направления в компанията;
• Управлява паричните потоци и следи за спазването на финансовите условия по договори с клиенти и доставчици;
• Организира и контролира прилагането на вътрешните правила, касаещи финансовата дейност;
• Прави предложения за оптимизация на дейността.

Изисквания:

• Висше икономическо образование;
• Опит на подобна позиция – минимум 5 години;
• Умения за организиране, анализиране и планиране на финансовата дейност;
• Pабота в екип и стремеж към постигане на добри резултати;
• Много добра компютърна грамотност - предишен опит при работата със специализиран счетоводен софтуер;
• Добро владеене на английски език;
• Шофьорска книжка.

Компанията предлага:

• Възможност за професионална реализация;
• Работа в перспективна компания;
• Конкурентно възнаграждение.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

СиТийм ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015 г.

Град: Велико Търново

Телефон: 0884003012

Имейл: virginiya.borisova@cteam.bg

Лице за контакти: Виргиния Борисова