Обяви за работа в Ямбол от bg-rabota.com

Обяви за работа

Домашен помощник/социален асистент за Германия

Обява за работа за "Човешки Ресурси", публикувана на 29.06.2016 , разгледана 4825 пъти

Фирма Хепи Айс / Асистент 24 предлага работни места като домашни помощници и социални асистенти на възрастни хора в Германия.

Изисквания за заемане на длъжността :
- Минимум средно разговорно ниво на владеене на Немски език
- Търпение , адаптивност и желание за работа с възрастни хора
- Опит в обгрижването на възрастни хора се счита за предимство
- Опит като медицинска сестра се счита за предимство

Вашите задължения:
- Полагане на грижи за възрастен, ако е необходимо помощ при хранене, поддържане на лична хигиена
- Поддържане на хигиена в жилището, приготвяне на храна, пазаруване, пране, гладене и др.
- Компания в свободното време, придружаване при разходка

Ние предлагаме:
- Безсрочен трудов договор
- Атрактивно месечно нетно заплащане от 1830 до 2500 лв
- Социално и пенсионно осигуряване върху 1830 лв. заплата
- Платен годишен отпуск
- Безплатно настаняване, пътни и храна
- Легален престой в Германия с формуляр А1
- Допълнителна застраховка помощ при пътуване

При интерес от Ваша страна изпратете актуална автобиография с актуална снимка на candidat@asistent24.bg или позвънете на 02 444 64 45 ,0896 500 280, 0897 500 260 или 0887 151 519

Заплащане: 1830 - 2500 лв.

Град: Всички

Телефон: 0897 500 260

Имейл: candidat@asistent24.bg

Лице за контакти: Десислава Асенова