Обяви за работа в Ямбол от bg-rabota.com

Обяви за работа

Оперативен счетоводител и ТРЗ

Обява за работа в Варна за "Счетоводство/Одит", публикувана на 18.11.2014 , разгледана 1052 пъти

Фирма с дългогодишен опит в търговията и обменни бюра, търси специалист ТРЗ и оперативен счетоводител с натрупан опит.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Завършено Висше образование в Счетоводство и контрол;
- Опит със счетоводни и ТРЗ програми;
- Отлично познание на трудовото и осигурителното законодателство;
- Много добра компютърна грамотност - MS Office, Internet;
- Умение за подреждане на приоритети и спазване на срокове;
- Умения за работа в млад и енергичен екип, отговорност и комуникативност;
- Задължително стаж по специалността минимум 5 години.

Основни задължения и отговорности:
- Изготвя трудови договори, допълнителни споразумения към тях, длъжностни характеристики, заповеди за освобождаване и трудови книжки;
- Попълва и подрежда база данни с информация на служителите на компанията;
- Подава уведомления към НАП;
- Приема, обработва и предава болнични листове;
- Изчислява трудовите възнаграждения и осигуровки, изготвя ведомости за заплати, декларира данни, свързани с начисляването и плащането на осигуровки;
- Следи за спазване за разпоредбите на ЗБУТ;
- Практически опит в администриране на работните заплати/графици при сумарно работно време;
- Изготвя и подава ДДС справки и отчети, месечно и годишно счетоводно приключване;
- Изготвя отчети и справки нужни за ръководството.

Фирмата предлага:
- Дългосрочен договор;
- Мотивиращо възнаграждение и условия за труд.

Документите на всички кандидати ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и под специален режим по смисъла на Закон за защита на личните данни.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени!

Град: Варна

Имейл: edives@abv.bg

Лице за контакти: Ивелина Недялкова