Обяви за работа в Ямбол от bg-rabota.com

Обяви за работа

СЪТРУДНИК ОТДЕЛ ПРОЦЕСИ

Обява за работа в Русе за "Администрация", публикувана на 18.11.2014 , разгледана 958 пъти

НЕАКТИВНА

задължения:

- обработка на документация
- въвеждане на данни в система
- описание на процеси
- английски език.
изисквания към кандидата:

- висше инженерно образование;
- отлична компютърна грамотност;
- изпълнение на поставени задачи;
- способност за ефективна работа в динамична среда;
- работа в екип.
необходими документи при кандидатстване:

- Автобиография;
- Мотивационно писмо и препоръки;
- Копие от диплома за висше образование;
- Актуална снимка.
документите се подават лично на адрес:

гр. Русе бул. Тутракан 11 – Управление на Еконт, където кандидатът решава тест за интелигентност. Кандидатът няма да бъде допуснат до интервю без успешно решен тест за интелигентност.
Лице за контакт: Вяра Енева.
Еконт Експрес ООД предлага:

Основна работна заплата 340лв. бруто и премия 400лв. бруто
Премиите се начисляват при предаване на месечните резултати към Директор отдел „Процеси” и неговата преценка е окончателна.

Град: Русе

Телефон: 0884599443

Имейл: v_eneva@econt.com

Лице за контакти: Вяра Енева