Обяви за работа в Ямбол от bg-rabota.com

Обяви за работа

Шофьор на тежкотоварен автомобил

Обява за работа за "Транспорт и Логистика", публикувана на 31.10.2014 , разгледана 407 пъти

НЕАКТИВНА

Задължения:

- пътува по линия Габрово-Дряново-Лясковец и обратно;
- работи в склад Лясковец товаро-разтоварна дейност;
- отговаря за укрепването на товара в товарното помещение на МПС;
- работно време – нощен труд със следните смени:
19:30 – 11:30
03:30 – 07:30

Изисквания към кандидата:

- шофьорска книжка категория С+Е;
- документ за професионална компетентност;
- притежание на дигитална карта за тахограф.
необходими документи при кандидатстване:

- автобиография (с вписани телефони на предишен работодател);
- копие от шофьорска книжка;
- удостоверение за психическа годност;
- копие от документите за завършено средно образование, квалификации и правомощия;
- препоръки.

Документите се подават лично на адрес:

гр. Габрово, ул. д-р Заменхоф,3 , където кандидатът решава тест за интелигентност. Кандидатът няма да бъде допуснат до интервю без успешно решен тест за интелигентност.
НЕ СЕ РАЗГЛЕЖДАТ ДОКУМЕНТИ, ИЗПРАТЕНИ ПО ИМЕЙЛ!
Лице за контакти: Теодора Петрова, тел: 0879299232, email: t_petrova@econt.com

Еконт Експрес ООД предлага:

- основна работна заплата - 340 лв. бруто;
- индивидуална премия - до 700 лв. бруто - определя се по правила към трудовия договор;
- премия за изминати километри – 168 лв;

Град: Всички

Телефон: 0879299232

Имейл: t_petrova@econt.com

Лице за контакти: Теодора Петрова